General

Restoranlara Özel Masa Ve Sandalye Modelleri

İnsanlar  restoran seçiminde, lezzetli yemeklerin, güler yüzlü hizmetin ve titizliğin yanı sıra mekânın görselliğini, şıklığını da göz önünde bulundurarak seçimlerini ona göre yaparlar. Bu isteklerini karşılayacak özellikteki restoranları seçerler. Bu yüzden de restoranların masa ve sandalyeleri özenli ve şık olmalıdır.

Restoranlar İçin Masa Sandalye Tercihi Nasıl Yapılmalıdır?

İşletme sahipleri, yemekten tutun da, çalışanlara, dekora, temizliğe, servise, fiyatlara ve en ince ayrıntıya varıncaya kadar büyük bir titizlikle müşteri memnuniyetini ön planda  tutarlar. Ona göre hareket edip, müşterileri için en iyisi, en kalitelisi olsun isterler. Bu nedenle mobilya seçimi konusunda  büyük özen gösterirler. Yüzlerce çeşide sahip masa sandalyelerin seçimini yaparken de, hangisinin restoranları için uygun olduğu konusunda tereddütte kalırlar. Masa sandalye tercihi yaparken dikkat edilmesi gereken önemli ayrıntılar vardır. Bunların başında ise bu mobilyaların birbiri ile uyumlu olması gelmektedir.

Masa Ve Sandalyelerin Yükseklik Uyumu

Restoranlarınız için, çok farklı çeşit ve renkteki modeller ile sizlere hizmet sunulmaktadır. Öncelikle seçim yaparken masa ve sandalyenin yükseklik uyumuna dikkat etmeniz gerekmektedir. Bazı modellerde sandalye alçakta kalırken, masa onun aksine yüksektedir ve bu durum da yemek yemek için rahat bir ortam sağlamak yerine tam aksine rahatsızlık verici bir hal alır. Bazı modellerde ise, sandalyeler bar sandalyeleri gibi gereğinden yüksektir ve bu da yine otururken zorlayabilir.

Bu tarz ürünler işletmeniz açısından doğru tercihler olmayabilir.  Bu gibi nedenlerden dolayı seçim yaparken, masa ve sandalye boylarının ideal ölçüde, orantılı tasarlanmış ve her boya uyum sağlayacak modeller olmasına dikkat edilmelidir. İnsanların yorgunluk atmak ve rahat etmek amacıyla geldikleri mekânda, bu ihtiyaçlarını giderebilmek ve keyifli yemeklere ve müşteri memnuniyetine ev sahipliği yapmak için önerilerimizi dikkate almanızı tavsiye edilir.

Oturumun Rahatlığı
Seçecek olduğunuz takımlarda koltuk veya sandalyenin sırt ve vücut yapısını kavrayan, ağrı sızı yapmayacak, rahat bir oturum sağlayacak şekilde olmasına özen gösterilmelidir. İnsanlar stresli yoğun ve yorucu bir günün ardından, dinlenmek ve rahat etmek için evde yemek yapmak yerine, dışarıda yemeyi tercih ederler. Yemek süresi de ortalama  bir saat kadardır. Bu süre içerisinde dinlenmek için gelen müşterilere bu rahatlığı hissettirmek gereklidir. Ayrıca seçimini yaptığınız sandalye minderlerinin rahat ve kalın olmasına dikkat etmelisiniz. Mindersiz, iskelet şeklindeki sandalyeler belirli bir süre oturduktan sonra bel, ayak ve vücut ağrılarına yol açabilir.

Modern Ve Estetik Görünüm

Restorandan içeriye girildiğinde o  modern ve estetik görünümün şıklığı, müşterilerden artı puan almanızı sağlayacaktır. Bu nedenle gerek dekor konusunda olsun, gerekse aksesuar  ve masa sandalye seçimlerinde olsun göze hitap edecek ve içleri ısıtacak tarzdan olmasına özen gösterilmelidir. Monaco, kansas ve Ruby setler modern ve şık görünümüyle, rahat oturumuyla ve kolay temizlenebilme özelliğiyle aradığınız takımlar arasındadır.

Kaliteli Ürünler

Yine seçimlerinizi yaparken, ürünlerin yapımında kullanılan malzemelerin yüksek kalite de ve sağlam olması da  dikkat edilmesi gereken hususlar arasındadır. Ürünlerimizin iskelet yapısı  genellikle alüminyum ve ireko ağacından yapıldığından dolayı, kaliteli ve sağlamdır. Uzun yıllar dayanıklılığını korur. Sandalyelerin minderleri de yine  en kaliteli, su geçirmeyen, Uv ışınlardan etkilenmeyen kumaşlar kullanılarak yapılmıştır. Bu da mobilyalarınızın daha uzun ömürlü olmasını sağlar.

Banklı Geniş Oturumlar

 Banklı masa sandalye grupları da genellikle yer kaplama konusunda tasarruf sağlamak için uygun modeller arasındadır. Kalabalık aile veya arkadaş ortamları için, restoranınızın bir köşesine düşünebileceğiniz takımlar arasındadır  Normalde evlerde mutfak ve salonlar için tercih edilen bu ürünler son zamanlarda cafe, restoran tarzı işletmelerde de yoğun ilgi görmektedir.

Temizliği Kolay Ürünlerin Seçimi

En önemli konulardan bir tanesi de mobilyaların temizliğidir. Masa ve sandalyeler  gün boyunca dökülen her türlü  yiyecek, içeceklere maruz kalmaktadır. Giden her müşterinin arkasından masa ve sandalyelerin temizliği yapılıp, yeni müşterilere  hazır hale getirilmelidir. Bu da yoğun çalışan işletmeleri zorlamaktadır. Bu nedenle temizliği kolay, içerisine sıvı geçirmeyen kumaşlardan yapılan modellerimiz sizin için hem zamandan, hem bütçenizden kazanç sağlamanıza faydalı olacaktır. UV ve güneş ışınlarına dayanıklı olan bu kumaşların temizliği de çok kolaydır. Islak, nemli bir bezle silmeniz dahi yeterli olacaktır. İskelet yapılarında da  özel paslanmaz malzeme ve boya kullanılarak üretildiği için temizliği yapıldığı takdir de uzun yıllar görünümünü, parlaklığını ve dayanıklılığını korumaktadır.

Dış Mekânlara Özel Masa Sandalyeler

Bazı restoranlar sadece kapalı mekânlarda hizmet verirken, bazıları ise özel iş, düğün, davetler için havuz kenarı ve ya bahçe gibi açık alanlarda hizmet vermektedir. Bu tarz restoranlar için de estetiğiyle, zarafetiyle gözleri kamaştıracak eşsiz güzellikteki mobilyalarımıza mağazamızdan ulaşabilirsiniz. Genellikle çoklu oturumlu geniş masalar tercih edilirken, evlilik yıl dönümü, evlilik teklifi gibi yemeklerin organizasyonuna ev sahipliği yapacaksanız 2 sandalyeli özel masalarımızı tercih etmelisiniz.

Renklerin Mekânla Uyumu

Mağazamızda hemen her zevke ve mekâna uygun renkteki masa sandalye modellerimiz mevcuttur. Seçiminizin mekânınızın ana temasını bozmayacak şekilde, renk uyumu gözetilerek yapılmasına dikkat etmeniz gerekmektedir. Örneğin sadeliğin baş gösterdiği bir işletmeye parlak kırmızı, sarı, yeşil tonların seçilmesi mekânın bütün özelliğini ve  güzelliğini kaybettirerek, işletmenizi basitleştirecek bir seçim olacaktır. Bu tarz restoranlar için krem, kahve gri ve siyah tonların çoğunlukta olduğu görünüm acısından ağır modellerimizi seçebilirsiniz.  Eğer cıvıl cıvıl bir işletme sahibiyseniz de, daha canlı renkler ve tonlardaki masa ve sandalyeler size uyum sağlayacaktır.

Ürünlerin Özellikleri Nasıl Olmalıdır?

Mağazamızda ki mobilyaların  iskeletlerinden tutun, boya, fırınlanma, montaj, minderler, örgü gibi her türlü işlemleri profesyonel çalışanlarımız tarafından yapılan özel üretimlerdir. Müşteri memnuniyeti bizim için ilk sırada yer alır. Bu nedenle işimizi büyük bir titizlikle yaparak, her şeyin en iyisi olmasını isteriz. Masa sandalyelerimizin iskeletinde genellikle ireka ağacı ya da alüminyum kullanarak hem sağlam hem de görünüm açısından estetik bir yapıda olmasını amaçlıyoruz. Alüminyum iskeletten üretilen mobilyalarımız hafif olduğu için taşınması ve yer değiştirilmesi de oldukça kolaydır. İnsanlar para verip aldıkları ürünlerin uzun ömürlü olmasını isterler. Aldığınız yerden bunun garantisini almak oldukça önemlidir.

Uzun yıllar dayanıklılığını koruyan sağlam ürünlerimizle cebinizin dostu olmaya devam ediyoruz. Minder yapımında ise konforu ön planda tutarak, rahat bir oturum sağlama çabasındayız. Bazı modellerde düz minderler üretirken, bazıların da ise vücudu daha iyi kavrayıp, rahatlık hissettirecek ortadan dikişli, şişme tarzı minderlere yer vermekteyiz. Minderlerimiz özel kullanılan kumaşlar sayesinde, sıvıyı içine çekmez ve temizlenmesi de oldukça kolaydır. Ürünlerimiz güneş ve UV ışınlarına karşı dayanıklıdır. Kesinlikle renk atma, solma gibi bir durum söz konusu değildir.

Dış mekânlarda kullanımı yoğunlaştığı için, bunu göz önünde bulundurarak üretim yapmaktayız. Ürünler yine dış etkenlere yağmura, nem ve rüzgâra karşı da dayanıklı olmalıdır.  Yapım aşamasında, en kaliteli örgü ipliği kullanılmaktadır. Bu iplerin en önemli özelliği ise insan sağlığına faydalı olmasıdır. Ürünlerimizde temizliği kolay özel kumaşlar kullanılmıştır. Özel tasarımcılarımızın yetenekleriyle çok farklı, modern, şık, otantik  her tarz ve yaşam alanına uygun  yüzlerce masa sandalye modellerine firmamızın web sitesinden ulaşabilirsiniz. Kalite asla tesadüf değildir.

Fiyat Listesi Hakkında

Mağazamızda yüzlerce çeşit ürün bulunmaktadır. Kaliteden ve modernlikten ödün vermeden, her bütçeye uygun modellerimiz mevcuttur. Fiyatlarımız seçtiğiniz takıma, üretiminde kullanılan malzemeye ve ek ürünlerin istenmesine göre değişiklik göstermektedir.
Uygun fiyatlarımızla, kaliteli sağlam ürünlerimizle ve birbirinden zarif, değişik modellerimizle seçimleriniz  için en doğru adres olmaya devam ediyoruz. Güvenilirlik ve müşteri memnuniyeti bizim için daima en ön plandadır.